REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Jedna z najpiękniejszych linii kolejowych na Dolnym Śląsku powróci po ponad 20 latach do życia! [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Jedna z najpiękniejszych linii kolejowych na Dolnym Śląsku powróci po ponad 20 latach do życia! [FILM]
Dolny Śląsk przywróci do życia kolejną nieczynną linię kolejową. Już wkrótce, dzięki Samorządowi Województwa Dolnośląskiego, pociągi powrócą po ponad 20 latach na nieczynną linię kolejową nr 322: Kłodzko Nowe przez Lądek-Zdrój do Stronia Śląskiego!
Pociągi powrócą po ponad 20 latach na dolnośląską linię kolejową nr 322 Kłodzko - Lądek-Zdrój - Stronie Śląskie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Pociągi powrócą po ponad 20 latach na dolnośląską linię kolejową nr 322 Kłodzko - Lądek-Zdrój - Stronie Śląskie [FILM]
Samorząd Województwa Dolnośląskiego przywróci do życia kolejną nieczynną linię kolejową. Już wkrótce pociągi powrócą po ponad 20 latach na nieczynną linię kolejową nr 322: Kłodzko Nowe przez Lądek-Zdrój do Stronia Śląskiego!
W wielofunkcyjnym kompleksie Manufaktura w Łodzi powstanie nowa inwestycja – Magazyn Bawełny [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W wielofunkcyjnym kompleksie Manufaktura w Łodzi powstanie nowa inwestycja – Magazyn Bawełny [WIZUALIZACJE]
Na trwających w Monachium targach Expo Real firma A&A Holding ogłosiła właśnie nową inwestycję mixed-use w Łodzi – Magazyn Bawełny w kompleksie Manufaktura. Celem A&A Holding, łódzkiego Inwestora jest stworzenie najlepszego produktu biurowo-handlowego w Polsce, który połączy dziedzictwo fabrykanckie Łodzi, założenia ESG i bezkonkurencyjny pakiet atutów lokalizacyjnych. Kropką nad "i" będzie certyfikat BREEAM na zakładanym poziomie Outstanding.
W największych miastach możemy obserwować realizację spektakularnych projektów biurowychartykuł
Pokaż artykuł
W największych miastach możemy obserwować realizację spektakularnych projektów biurowych
Ukończenie niektórych inwestycji zamiesza w klasyfikacji najwyższych budynków w Polsce.
M Park Jaworinwestycja
Pokaż inwestycję
M Park Jawor
Jawor, Piastowska
Electris inwestuje w zakład produkcyjny w Białce w województwie małopolskimartykuł
Pokaż artykuł
Electris inwestuje w zakład produkcyjny w Białce w województwie małopolskim
Kolejna polska firma zdecydowała się zwiększyć swoje inwestycje w Małopolsce. Tym razem jest to firma Electris, która otrzymała od Krakowskiego Parku Technologicznego ulgę podatkową w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.
Europejska marka detaliczna stawia na 7R Park Gdańsk IIIartykuł
Pokaż artykuł
Europejska marka detaliczna stawia na 7R Park Gdańsk III
Europejska marka detaliczna stawia na Trójmiasto i wynajmuje powierzchnię w 7R Parku Gdańsk III. Firma zdecydowała się na wynajęcie ponad 18,3 tys. metrów kwadratowych w obiekcie zlokalizowanym w Barniewicach pod Gdańskiem, w sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta oraz międzynarodowego lotniska im. Lecha Wałęsy. Lokalizacja umożliwia szybki dostęp do portów morskich i głównych szlaków komunikacyjnych prowadzących w głąb Polski.
Rozbudowa podwarszawskiej Galerii Wołomin wkracza w finalną fazęartykuł
Pokaż artykuł
Rozbudowa podwarszawskiej Galerii Wołomin wkracza w finalną fazę
Trwa rozbudowa podwarszawskiej Galerii Wołomin. W listopadzie miały miejsce otwarcia Reserved, Cropp i House, które powiększyły swoje salony o ponad 550 mkw. Na początku grudnia otworzy się marka Douglas.
ALUPOL Packaging inwestuje w swoją fabrykę w woj. małopolskimartykuł
Pokaż artykuł
ALUPOL Packaging inwestuje w swoją fabrykę w woj. małopolskim
Kolejna duża, polska firma inwestuje w swoją fabrykę w województwie małopolskim, przy wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT). Tym razem jest to firma ALUPOL Packaging, która otrzymała od KPT decyzję o wsparciu swojej nowej inwestycji w Kętach, w powiecie oświęcimskim.
Kolejna wielka, amerykańska inwestycja pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka, amerykańska inwestycja pod Wrocławiem
Będzie kolejna wielka, amerykańska inwestycja pod Wrocławiem. Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie zakupił właśnie niezabudowaną nieruchomość na terenie Aglomeracji Wrocławskiej w miejscowości Magnice w gminie Kobierzyce. Zrealizuje na niej swoją największą jak dotychczas inwestycję na Dolnym Śląsku i jedną z największych w Polsce.
W Warszawie powstało nowe, duże centrum danychartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstało nowe, duże centrum danych
GREYKITE European Real Estate Fund I oraz White Star Real Estate ogłosiły zakończenie strategicznego projektu przekształcenia obiektu logistycznego Digital Ursus w Warszawie w nowoczesne centrum danych. Projekt, realizowany przy ulicy Posag 7 Panien, został sfinalizowany w oparciu o długoterminową umowę najmu z globalnym liderem branży centrów danych.
Międzynarodowy holding TVM stawia na Tychyartykuł
Pokaż artykuł
Międzynarodowy holding TVM stawia na Tychy
TVM Transport sp. z o.o., należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej TVM specjalizującej się w transporcie drobnicowym, wynajęła prawie 2500 mkw. w SEGRO Industrial Park Tychy 1. Powierzchnia magazynowa zostanie w całości przeznaczona do obsługi pojazdów o masie powyżej 3,5 tony. W transakcji pośredniczyła firma doradcza CBRE.
[mazowieckie] Firma z branży samochodowej wprowadza się do MLP Pruszków IIartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Firma z branży samochodowej wprowadza się do MLP Pruszków II
Deweloper MLP Group SA przekazał firmie Auto Partner SA powierzchnię magazynową w parku MLP Pruszków...
Zabytkowy klasztor na Karłowicach zamieni się w hotel. W parku powstaną kameralne mieszkania [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowy klasztor na Karłowicach zamieni się w hotel. W parku powstaną kameralne mieszkania [WIZUALIZACJE]
Warszawska firma Arche wkrótce rozpocznie rewitalizację zabytkowego klasztoru na Karłowicach, przy a...
Kielce bazą dla innowacji. Vitrintec buduje halę i wzmacnia markę gospodarczą miasta [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Kielce bazą dla innowacji. Vitrintec buduje halę i wzmacnia markę gospodarczą miasta [WIZUALIZACJE]
Ponad 6700 metrów kwadratowych nowej przestrzeni produkcyjnej i biurowej powstanie w Kielcach dzięki nowej inwestycji kieleckiej firmy Vitrintec, należącej do grupy Creo. Producent zaawansowanych systemów aluminiowo-szklanych, który swoje autorskie technologie wdraża na rynkach w Polsce i za granicą, uruchomi nowe linie technologiczne już w IV kwartale 2026 roku. Dla stolicy regionu to nie tylko nowe miejsca pracy, ale potwierdzenie pozycji miasta jako świetnego miejsca dla rozwoju innowacyjnego biznesu.
Wmurowano kamień węgielny pod budowę MLP Gorzów Wielkopolski [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Wmurowano kamień węgielny pod budowę MLP Gorzów Wielkopolski [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
W parku MLP Gorzów Wielkopolski odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, generalnego wykonawcy, czyli naszej firmy, najemcy oraz inwestora. Nowe centrum logistyczne dostarczy łącznie 56,7 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Jako pierwsza wprowadzi się firma Sunrise Medical, która będzie korzystać z 9,2 tys. mkw. Przekazanie gotowego obiektu planowane jest w lutym 2024 r. inwestycja zostanie poddana certyfikacji ekologicznej BREEAM New Construction, na poziomie Excellent.
Plany rozwoju Kolejkowa - znanej atrakcji modelarskiej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Plany rozwoju Kolejkowa - znanej atrakcji modelarskiej w Polsce
Kolejkowo, znana atrakcja modelarska w Polsce, zapowiada rozwój istniejących makiet, otwarcie nowej placówki oraz budowę parku kolejek, co ogłosił prezes spółki Jakub Paczyński podczas czatu inwestorskiego na platformie StockWatch.pl.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Ozorzyce k/Wrocławia] Osiedle Małe Ozorzyce
Ozorzyce
Pod Wrocławiem za 1,4 mld złotych powstała nowa, wielka elektrociepłownia gazowa [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem za 1,4 mld złotych powstała nowa, wielka elektrociepłownia gazowa [ZDJĘCIA]
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA, należący do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, uruchomił nową elektrociepłownię gazową Czechnica-2 w Siechnicach o mocy elektrycznej 179 MWe i termicznej 315 MWt. Nowo wybudowana instalacja zaspokoi około 20 proc. zapotrzebowania na ciepło mieszkańców Wrocławia i wszystkich odbiorców w gminie Siechnice przyłączonych do sieci ciepłowniczej, a nakłady przeznaczone na jej wybudowanie sięgają 1,4 mld PLN. Docelowo do 2035 roku Grupa PGE planuje przeznaczyć na ciepłownictwo około 18 mld PLN.
Łódź: Zamieszkaj Przy Sarniej – gotowe mieszkania od Profit [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Łódź: Zamieszkaj Przy Sarniej – gotowe mieszkania od Profit [FILM]
W sąsiedztwie parku ze stawem i w pobliżu kilku kolejnych zieleńców powstało nowe osiedle. Wrocławsk...
REKLAMA